Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

1ηΜαίου:Ποιος κουραδοκουραμπιές σαπιοκοιλιάς βουτυρομπεμπέκος "δεξιός" τους έτριψε ΠΟΤΕ στη μάπα αυτό για να το βουλώσουν ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Λιάνα μου;

Πήγαινε κάτω

1ηΜαίου:Ποιος κουραδοκουραμπιές σαπιοκοιλιάς βουτυρομπεμπέκος "δεξιός" τους έτριψε ΠΟΤΕ στη μάπα αυτό για να το βουλώσουν ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ  Λιάνα μου; Empty 1ηΜαίου:Ποιος κουραδοκουραμπιές σαπιοκοιλιάς βουτυρομπεμπέκος "δεξιός" τους έτριψε ΠΟΤΕ στη μάπα αυτό για να το βουλώσουν ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Λιάνα μου;

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Πεμ Μάης 01, 2014 12:04 am

Arrow  Arrow  Arrow  Arrow   https://istoria.forumgreek.com/t48-topic

Mόλις δύο  λέξεις αρκούν  για  να  τους  βάλεις στη θέση  τους : "Νοβοτσερκάσκ 1962"

Αυτές  οι  2  λέξεις  αρκουν  και  μόνο  λαλίστατη  ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ

Για να καταλάβετε  ΤΗ ΣΑΠΙΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣΤΙΖΕΙ ΤΟΥΣ "ΔΕΞΙΟΥΣ" ΓΥΡΩ  ΣΑΣ  αρκεί  και  μόνο  να γράψετε τις  παραπάνω λέξεις στο GOOLE  για  να  διαπιστώσετε  ΠΟΣΟ  ΧΑΜΕΡΠΗ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ έχουν  γίνει  πλέον  τα "δεξιά"  ΤΟΜΑΡΙΑ  ......

Κάντε  το  και  δείτε  ΠΟΙΟΣ ΚΑΙ  ΜΟΝΟ  το  έχει  βγάλει  στη  φόρα αστέρια  μου........

Οι  παραπάνω  χαρακτηρισμοί καμάρια  μου  ΒΕΒΑΙΩΣ  ΚΑΙ  ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ  ΚΑΙ  ΕΣΑΣ  που  (εάν  και  όσοι)  με  διαβάζετε .......

ΣΑΣ  αρέσει  ή  όχι,  "κουραμπιεδάκια"  μου ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ.....

ΚΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣ  ............. 
Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy 

ΔΑΙΔΑΛΟΣ
ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 2845
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
Τόπος : daidalakos@yahoo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα
» Ποιος, που πότε και πώς έκοψε το κεφάλι του σαδομαζοχιστή αρχιεγκληματία Άρη Βελουχώτη (Έκθεσις αυτόπτου μάρτυρος)
» Ποιός ιστορικός ΕΙΧΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ να καταγράψει τα σαμποτάζ που κάνανε ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΜΟΝΟΙ τους οι Άγγλοι στην Ελλάδα ;;;;;;;
» Η ΘΕΑ Μαρινέλα (κόντρα στο πουστροξεκωλομπουρδέλιασμα των γραικύλων της σαπιοκοιλιάς) υμνεί το Σταυραετό του Μαχαιρά Γρηγόρη Αυξεντίου-"ΞΥΠΝΑ ΓΛΗΟΡΗ"
»  23 Αυγούστου ~ Ευρωπαϊκή ημέρα μνήμης των θυμάτων του Σταλινισμού και του Ναζισμού....ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΟΙ ΧΕΣΤΕΣ της ΠΟΥΤΣΟΔΕΞΙΑΣ θα το ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ !!!!!
» Αρχιμανδρίτης Χρ. Κοκκίνης : O Παπαφλέσσας που γλίτωσε από τους Ιταλούς και κατεσφάγη από τους σταλινοντυμένους

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης