Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ban από το phorum.gr

+8
21η ΑΠΡΙΛΙΟΥ 1967
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ
cest moi
βουνίσιος
Scrooge McDuck
Ερεχθέας
ΤΑΥΓΕΤΗΣ
Λευκός Λύκος
12 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Λευκός Λύκος Παρ Νοε 30, 2012 7:28 am

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:με ποιον βριστηκες Λυκε και σε διωξανε;
Με τον βάτραχο.Σε ένα θέμα για τα κοινωνικά ιατρεία της χα.
Τον αποκάλεσα ότι στο αίμα του κυλάει η ρουφιανιά και η προδοσία.
Και μετά από λίγο όταν προσπάθησα να ξαναμπώ,μου ήρθε μήνυμα και είμαι μπαναρισμένος μέχρι 26/12 για εριστική συμπεριφορά κτλ.

Λευκός Λύκος

Αριθμός μηνυμάτων : 264
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

http://www.xagr.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Νοε 30, 2012 8:49 am

under_ έγραψε:Το οτι αριστεροι του πχορουμ φερονται πουστικα δεν σημαινει οτι ΟΛΟΙ οι αριστεροι συμμετεχουν στις πουστιες αυτες.
Εννοείται αυτό, όμως σχεδόν όλοι έχουν το γλοιώδες υφάκι και το σνομπισμό...
Έθεσα ως παράδειγμα το περιστατικό με τον λαμόγιο88...Μην ξεχνάς under τι γλέντι είχε γίνει...
Ακόμα και από αυτούς που δεν ήταν και τόσο ενάντια του λαμόγιου, η ειρωνεία ήταν διάχυτη...
Πχ στα άβαταρς...

under_ έγραψε:Εδω ειναι μειοψηφια οι συγκεκριμενοι και δεν προκαλουν.Οκ ειναι αριστεροι,σε πολιτικο επιπεδο θα τους σκισουμε.Σε προσωπικο ωφειλουμε να τους σεβαστουμε διοτι υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε διαφορετικοι απο εκεινους τους αριστερους που κανουν πουστιες.

To αυτό είπα και'γω προχτές...
Προσωπικά αισθάνομαι τρεισήμιση χιλιάδες φορές ανώτερος από τον μέσο αριστερό, πράγμα που
μου ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ να γίνομαι σαν και τα μούτρα τους...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Νοε 30, 2012 9:14 am

Λευκός Λύκος έγραψε:
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:με ποιον βριστηκες Λυκε και σε διωξανε;
Με τον βάτραχο.Σε ένα θέμα για τα κοινωνικά ιατρεία της χα.
Τον αποκάλεσα ότι στο αίμα του κυλάει η ρουφιανιά και η προδοσία.
Και μετά από λίγο όταν προσπάθησα να ξαναμπώ,μου ήρθε μήνυμα και είμαι μπαναρισμένος μέχρι 26/12 για εριστική συμπεριφορά κτλ.

Eμένα πάντως όταν τον είπα με το χαιδευτικό του μου έδωσαν απλά ειδοποίηση.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Παρ Νοε 30, 2012 9:17 am

Κατα τη δικη μου αντιληψη η Αμορ και ο Αλκιβιαδης ειναι σωστοι συνομιλητες ασχετα απο την ιδεολογικη τους τοποθετηση.

Φιλε ενας αριστερος ΔΕΝ μπορει να ειναι σοβαρος ομιλητης.Για αυτο ειναι αριστερος ΔΙΟΤΙ δεν μπορει να κουβεντιασει και κλεινεται σε διαφορα κλισε η σκεψη του και μιλαει με τσιτατα και ξυλινη γλωσσα ανευ λογου,και φυσικα χωρις σοβαρη παρεθεση στοιχειων
Αργα η γρηγορα θα το μπαχαλεψουν το σαιτ
Αν πχ γραψω ενα αρθρο ΥΠΕΡ των ταγματων ασφαλειας που πιστευω στον πατριωτισμο των ταγματων(αν και προερχομαι απο εαμικη οικογενεια αναγκαστικα Εαμικη διοτι το μαχαιρι του κομμουνιστου δολοφονου επικρεματο αν δεν ηταν το χωριο μου στο ΕΑΜ) και στην αλητεια του ΕΑΜ -ΕΛΑΣ δεν θα με βρισουν; Τι θα κανω εγω;;

θα τους βρισω και θα μπαχαλεψει το πραγμα

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Παρ Νοε 30, 2012 9:20 am

Λευκός Λύκος έγραψε:
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:με ποιον βριστηκες Λυκε και σε διωξανε;
Με τον βάτραχο.Σε ένα θέμα για τα κοινωνικά ιατρεία της χα.
Τον αποκάλεσα ότι στο αίμα του κυλάει η ρουφιανιά και η προδοσία.
Και μετά από λίγο όταν προσπάθησα να ξαναμπώ,μου ήρθε μήνυμα και είμαι μπαναρισμένος μέχρι 26/12 για εριστική συμπεριφορά κτλ.

ελα μωρε κανεις σαν μικρο παιδι που δεν του εδωσαν σοκολατα ιον αλλα αλλη μαρκα

γαμησε τους και κατσε εδω

και αν και εδω μπαχαλεψει θα παμε αλλου Εχω συνηθιοσει τετοιες καταστασεις

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Νοε 30, 2012 12:33 pm

Λευκός Λύκος έγραψε:
rubens έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:Μόλις έφαγα ban για έναν μήνα για Εριστική συμπεριφορά, απαξιωτικά και υβριστικά μηνύματα.
Ξέρω καλά ότι είναι βρωμοδουλειά του αρχιρουφιάνου του βάτραχου.
Επίσης,όπως έχουν γράψει διάφοροι,όταν βρίζουν και απειλούν διάφορα αριστερά σκουπίδια εκεί μέσα δεν τρέχει τίποτα.Αν βρίσει κάποιος που είναι από δεξιά και πέρα άμεσα ban.
Ρε μαλάκα δεξιός είσαι τελικά; Laughing
Α στα διαλά ρε!!Που είμαι και δεξιός.
Ερεχθέα,δεν ξέρω και δεν με αφορά τι γνώμη έχετε και τι παρτίδες έχετε με την αμόρ και τον αλκιβιάδη.Οι καλύτεροι άνθρωποι να είναι,από την στιγμή που είναι αριστεροί το μόνο που τους αξίζει είναι η ύβρις και ο χλευασμός.Άποψη μου,έτσι;

Όχι, δεν είναι άποψη να λες ρουφιάνο κάποιον απλά επειδή διαφωνείς πολιτικά μαζί του. Λέγεται απλώς συκοφαντία...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Νοε 30, 2012 12:39 pm

Last Veteran έγραψε:
under_ έγραψε:Το οτι αριστεροι του πχορουμ φερονται πουστικα δεν σημαινει οτι ΟΛΟΙ οι αριστεροι συμμετεχουν στις πουστιες αυτες.
Εννοείται αυτό, όμως σχεδόν όλοι έχουν το γλοιώδες υφάκι και το σνομπισμό...
Έθεσα ως παράδειγμα το περιστατικό με τον λαμόγιο88...Μην ξεχνάς under τι γλέντι είχε γίνει...
Ακόμα και από αυτούς που δεν ήταν και τόσο ενάντια του λαμόγιου, η ειρωνεία ήταν διάχυτη...
Πχ στα άβαταρς...

under_ έγραψε:Εδω ειναι μειοψηφια οι συγκεκριμενοι και δεν προκαλουν.Οκ ειναι αριστεροι,σε πολιτικο επιπεδο θα τους σκισουμε.Σε προσωπικο ωφειλουμε να τους σεβαστουμε διοτι υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε διαφορετικοι απο εκεινους τους αριστερους που κανουν πουστιες.

To αυτό είπα και'γω προχτές...
Προσωπικά αισθάνομαι τρεισήμιση χιλιάδες φορές ανώτερος από τον μέσο αριστερό, πράγμα που
μου ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ να γίνομαι σαν και τα μούτρα τους...

Αν διάβασες το νήμα, θα είδες ότι εμείς οι καταραμένοι σταλινικοί, κατά μεγάλη πλειοψηφία ταχθήκαμε υπέρ του λαμόγιου ξεκάθαρα. Τα άβαταρ δεν ήταν ειρωνεία, ήταν αντίδραση στην προσπάθεια εξίσωσης φασισμού και ναζισμού, τουλάχιστον από μέρους μου...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Νοε 30, 2012 2:38 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
Last Veteran έγραψε:
under_ έγραψε:Το οτι αριστεροι του πχορουμ φερονται πουστικα δεν σημαινει οτι ΟΛΟΙ οι αριστεροι συμμετεχουν στις πουστιες αυτες.
Εννοείται αυτό, όμως σχεδόν όλοι έχουν το γλοιώδες υφάκι και το σνομπισμό...
Έθεσα ως παράδειγμα το περιστατικό με τον λαμόγιο88...Μην ξεχνάς under τι γλέντι είχε γίνει...
Ακόμα και από αυτούς που δεν ήταν και τόσο ενάντια του λαμόγιου, η ειρωνεία ήταν διάχυτη...
Πχ στα άβαταρς...

under_ έγραψε:Εδω ειναι μειοψηφια οι συγκεκριμενοι και δεν προκαλουν.Οκ ειναι αριστεροι,σε πολιτικο επιπεδο θα τους σκισουμε.Σε προσωπικο ωφειλουμε να τους σεβαστουμε διοτι υποτιθεται οτι εμεις ειμαστε διαφορετικοι απο εκεινους τους αριστερους που κανουν πουστιες.

To αυτό είπα και'γω προχτές...
Προσωπικά αισθάνομαι τρεισήμιση χιλιάδες φορές ανώτερος από τον μέσο αριστερό, πράγμα που
μου ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ να γίνομαι σαν και τα μούτρα τους...

Αν διάβασες το νήμα, θα είδες ότι εμείς οι καταραμένοι σταλινικοί, κατά μεγάλη πλειοψηφία ταχθήκαμε υπέρ του λαμόγιου ξεκάθαρα. Τα άβαταρ δεν ήταν ειρωνεία, ήταν αντίδραση στην προσπάθεια εξίσωσης φασισμού και ναζισμού, τουλάχιστον από μέρους μου...

Αμορ μη με κοροϊδεύεις και μη διαστρεβλώνεις κάποια γεγονότα...
Και κυρίως μη με πιέζεις να κάτσω να το ξαναδιαβάσω εκείνο το νήμα 01 ώρα τη νύχτα και με
καταρρακτώδη βροχή έξω από το παρεθύρι μου...

Τα θυμάμαι καλά αρκετά από τα σχόλια...
Έπεσε τρελό γλέντι...Μόνο κατσίκι δεν ψήσατε...Και καλά κάνατε στην τελική...
Γιατί πολύ απλά επιβεβαιώθηκαν (για πολλοστή φορά είναι αλήθεια) οι ανησυχίες μου για το τι
θα έχω/έχουμε να αντιμετωπίσουμε σε περίπτωση αριστερής κυβέρνησης, είτε ΚΚΕ, είτε ΣΥΡΙΖΑ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Λευκός Λύκος Παρ Νοε 30, 2012 2:41 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:
rubens έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:Μόλις έφαγα ban για έναν μήνα για Εριστική συμπεριφορά, απαξιωτικά και υβριστικά μηνύματα.
Ξέρω καλά ότι είναι βρωμοδουλειά του αρχιρουφιάνου του βάτραχου.
Επίσης,όπως έχουν γράψει διάφοροι,όταν βρίζουν και απειλούν διάφορα αριστερά σκουπίδια εκεί μέσα δεν τρέχει τίποτα.Αν βρίσει κάποιος που είναι από δεξιά και πέρα άμεσα ban.
Ρε μαλάκα δεξιός είσαι τελικά; Laughing
Α στα διαλά ρε!!Που είμαι και δεξιός.
Ερεχθέα,δεν ξέρω και δεν με αφορά τι γνώμη έχετε και τι παρτίδες έχετε με την αμόρ και τον αλκιβιάδη.Οι καλύτεροι άνθρωποι να είναι,από την στιγμή που είναι αριστεροί το μόνο που τους αξίζει είναι η ύβρις και ο χλευασμός.Άποψη μου,έτσι;

Όχι, δεν είναι άποψη να λες ρουφιάνο κάποιον απλά επειδή διαφωνείς πολιτικά μαζί του. Λέγεται απλώς συκοφαντία...
Μια χαρά ρουφιανές πέχτηκαν.Και όχι μόνο προς εμένα αλλά προς πολλούς που μπαναρίστηκαν κατά καιρούς.Όλα τα γουρούνια(ρουφιάνοι)την ίδια μούρη έχετε(στο ίδιο κόμμα είστε).

Λευκός Λύκος

Αριθμός μηνυμάτων : 264
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Τόπος : Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

http://www.xagr.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:15 am

Λευκός Λύκος έγραψε:Μόλις έφαγα ban για έναν μήνα για Εριστική συμπεριφορά, απαξιωτικά και υβριστικά μηνύματα.
Ξέρω καλά ότι είναι βρωμοδουλειά του αρχιρουφιάνου του βάτραχου.
Επίσης,όπως έχουν γράψει διάφοροι,όταν βρίζουν και απειλούν διάφορα αριστερά σκουπίδια εκεί μέσα δεν τρέχει τίποτα.Αν βρίσει κάποιος που είναι από δεξιά και πέρα άμεσα ban.

Laughing Laughing Laughing Laughing

Και να δεις που όταν είχα δει εκείνο το post στη κοινωνία λέω τώρα λες να τον κάνουν ban;
Αλλά από την άλλη εδώ έχουν ειπωθεί και πολύ χειρότερα....σιγά λέω...
Και όμως η ρουφιανιά δούλεψε ξανά.
Ο βάτραχος είναι ο μεγαλύτερος αρχιρουφιάνος και γλύφτης εκεί μέσα,έτσι την είχα πατήσει και εγώ και τσίμπησα 1.5 μήνα ban.
Παλιά έριχναν και μία κίτρινη κάρτα,μία προειδοποίηση τώρα πλέον τη κόψανε και αυτή.
Εμένα το ban έτσι μου το έριξαν φαντάσου πόσο είχε κλαφτεί ο μούλος.
Το μουνόπανο ότι post ( και μη flame ) έβλεπε στη πολιτική πήγαινε και το έσβηνε.
Την ίδια ώρα ο ίδιος τρολλάρε και έριχνε λάδι στη φωτιά.Ωραίος συντονιστής.
Εδώ τότε που είχε σκάσει το παραμύθι με τους αντιεξουσιαστές δολοφόνους και τα ναρκωτικά,όταν έλεγα ότι οι αντιεξουσιαστές πουλάνε ναρκωτικά πήγαινε και μου έσβηνε τα ποστ.
Εν το μεταξύ η ενότητα της πολιτικής είναι γεμάτη από τις μαλακίες του Χάλαρη με τους αραπόδερμους και τους κουραδόδερμους και ούτε να σκεφτεί κανείς να του σβήσει κανα ποστ.
Λοιπόν μη τη ψάχνεις ειδικά η ενότητα της πολιτικής έχει γίνει μαγαζάκι της ΚΝΕ,αυτό που κάνει ο αρχιρουφ είναι να σε προκαλεί να τον βρίσεις και μετά κάθεται και κλαίγεται για να ρίξουν ban.
Μεταξύ μας και άλλοι το έκαναν που και που αλλά με λίγο τακτ λίγο πιο διακριτικά ρε παιδί και μόνο σε όσους το πήγαιναν σε προσωπικό.
Ε αυτός μούλος δεν ξέρω πως την έχει δει θέλει να εξολοθρεύση όλους εμάς τους πατριώτες No και να μείνουν μόνο τα σιχάματα αριστεροί,ανθέλληνες και άλλοι μούλοι εκεί μέσα.
Δεν γαμιούνται λέω εγώ; Με τον κάθε μαλάκα ρουφιάνο εκεί μέσα.
Γαμώ τον κάθε κομπλεξικό Κνίτη που επειδή τους κέρασαν τις γυναίκες οι εθνικόφρονες επί Επανάστασης τα μούλικα τους βγάζουν τώρα τα απωθημένα τους ;
Ωχου....
Ουφ τα είπα και ξαλάφρωσα.
Να δούμε τώρα αν θα με ρίξουνε ban γι'αυτά που γράφω εδώ. bounce
Δεν φτάνει που προσέχαμε τις γυναίκες τους και έτσι βγήκανε αυτοί αντί να μας πούνε και ευχαριστώ μας κάνουν ban.Μούλοι.ΜΟΥΛΟΙ. Mad


Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:23 am

Φαθίθτας έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΩΝ έγραψε:με ποιον βριστηκες Λυκε και σε διωξανε;
Με τον βάτραχο.Σε ένα θέμα για τα κοινωνικά ιατρεία της χα.
Τον αποκάλεσα ότι στο αίμα του κυλάει η ρουφιανιά και η προδοσία.
Και μετά από λίγο όταν προσπάθησα να ξαναμπώ,μου ήρθε μήνυμα και είμαι μπαναρισμένος μέχρι 26/12 για εριστική συμπεριφορά κτλ.

Eμένα πάντως όταν τον είπα με το χαιδευτικό του μου έδωσαν απλά ειδοποίηση.

Ποιο είναι το χαιδευτικό του αρχιρουφιάνου ρε;
Για πες να ξέρουμε.... Twisted Evil

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 1:25 am

ρε αν δε γραφετε εκει και μεινουν μονοι το μαγαζακι δε θα ειναι εμπορικο...
το rank απο 50.000 πήγε στις 70.000
εγω μονο δημοσκοπηση και χωρις σχολια θα ποσταρω και αστους να βουρλιζονται που το τιμημενο ειναι 3 φορες κατω


Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 10:48 am

Λευκός Λύκος έγραψε:
Amor omnia vincit έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:
rubens έγραψε:
Λευκός Λύκος έγραψε:Μόλις έφαγα ban για έναν μήνα για Εριστική συμπεριφορά, απαξιωτικά και υβριστικά μηνύματα.
Ξέρω καλά ότι είναι βρωμοδουλειά του αρχιρουφιάνου του βάτραχου.
Επίσης,όπως έχουν γράψει διάφοροι,όταν βρίζουν και απειλούν διάφορα αριστερά σκουπίδια εκεί μέσα δεν τρέχει τίποτα.Αν βρίσει κάποιος που είναι από δεξιά και πέρα άμεσα ban.
Ρε μαλάκα δεξιός είσαι τελικά; Laughing
Α στα διαλά ρε!!Που είμαι και δεξιός.
Ερεχθέα,δεν ξέρω και δεν με αφορά τι γνώμη έχετε και τι παρτίδες έχετε με την αμόρ και τον αλκιβιάδη.Οι καλύτεροι άνθρωποι να είναι,από την στιγμή που είναι αριστεροί το μόνο που τους αξίζει είναι η ύβρις και ο χλευασμός.Άποψη μου,έτσι;

Όχι, δεν είναι άποψη να λες ρουφιάνο κάποιον απλά επειδή διαφωνείς πολιτικά μαζί του. Λέγεται απλώς συκοφαντία...
Μια χαρά ρουφιανές πέχτηκαν.Και όχι μόνο προς εμένα αλλά προς πολλούς που μπαναρίστηκαν κατά καιρούς.Όλα τα γουρούνια(ρουφιάνοι)την ίδια μούρη έχετε(στο ίδιο κόμμα είστε).

Αν έχεις στοιχεία ότι εγώ ρουφιάνεψα τον οποιονδήποτε, να τα παραθέσεις. Αλλιώς κάτσε να πνιγείς στη λάσπη που πετάς.

@Last Veteran

Το νήμα απ' ό,τι ξέρω έχει διαγραφεί, μπορείς όμως κάλλιστα να ρωτήσεις τον ίδιο το λαμόγιο για τη θέση μου. Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 11:12 am

Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 11:15 am

ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Νομίζω πως δεν το έκρυψα ποτέ...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:03 pm

Amor omnia vincit έγραψε:Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...
Ναι, μας λες δλδ οτι δεν πιστευεις οτι οποιος διαφωνει μαζι σου ειναι ρουφιανος,
αλλα οτι ειναι ηλιθιος. Κι εσυ, κι ο Αλκης κι ο Χαλαρης και σχεδον ολα τα κομμουνια το εχετε πει πολλες φορες αμα διαφωνειτε.
Προσεχετε ρε. Ο ανθρωπισμος σας και η προσπαθεια σας να μη τσουβαλιαζετε τρεχει απο τα μπατζακια.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Σαβ Δεκ 01, 2012 12:05 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
ΤΑΥΓΕΤΗΣ έγραψε:Ρε σεις αυτη η αμορ ειναι κουμουνι;;

Νομίζω πως δεν το έκρυψα ποτέ...

να ξερεις ομως οτι εδω μεσα ειναι παρεα εθνικοφρονων αρα αντικομμουνιστων
Τι δουλεια εχεις εσυ;;;

μπορεις να προσφερεις κατι στην συζητηση ;η θα αρχισεις τα συνιθισμενα της ξυλινης γλωσσας περι παλης των ταξεων ,εργατικα δικαιωματα ,εθνικη αντισταση και αλλες τετοιες ανιστορητες βλακειες

αν εχεις προσεξει εγω τουλαχιτον ποσταρω βιβλια που καποτε οι αριστεροι τα εκαιγαν εν χορω υπο τας ιαχας πανηγυρισμου των αριστερων πορνοφυλαδων

Ειμαι υπερ των Ταγματων Ασφαλειας και εχω σοβαρο λογο ιστορικα να ειμαι υπερ αυτων
Αν μπορεις να αντεξεις μια σοβαρη συζητηση καλως
και φυσικα πιστευω οτι το ΚΚΕ ουτε ηθελε ουτε μπορεσε ουτε εκανε εθνικη αντισταση και αλλες τετοιες μπαρουφες που λενε οι πληρωμενοι κονδυλοφοροι και δεν τα λεω μονο εγω αλλα και η περιβοητη εκθεση Μακριδη που επι κατοχης ηταν ο στρατιωτικος συμβουλος του Σιαντου και την εκθεση αυτη την ειχε ο καθε γραμματεας και την χρησιμοποιουσε οπως ηθελε εναντιον οποιου ηθελε
Που την βρηκα;; Την δημοσιευσε ολοκληρη ο Φαρακος και απο τοτε το ΚΚΕ τον απεκυρηξε και δεν πηγε ουτε στην κηδεια του .Και ομως αυτο το φοβερο ντοκουμεντο οι αλητες της αρισρης ιστοριγραφιας ΔΕΝ το μνημονευουν πουθενα

καταλαβες που εχεις βρεθει;;;

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3338
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:14 pm

akirav έγραψε:
Amor omnia vincit έγραψε:Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...
Ναι, μας λες δλδ οτι δεν πιστευεις οτι οποιος διαφωνει μαζι σου ειναι ρουφιανος,
αλλα οτι ειναι ηλιθιος. Κι εσυ, κι ο Αλκης κι ο Χαλαρης και σχεδον ολα τα κομμουνια το εχετε πει πολλες φορες αμα διαφωνειτε.
Προσεχετε ρε. Ο ανθρωπισμος σας και η προσπαθεια σας να μη τσουβαλιαζετε τρεχει απο τα μπατζακια.

Επαναλαμβάνω όποιος έχει στοιχεία ότι είμαι ρουφιάνα να τα καταθέσει. Σε αποκάλεσα ποτέ ηλίθιο και δεν το θυμάμαι;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:26 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
akirav έγραψε:
Amor omnia vincit έγραψε:Ξέρεις, σε αντίθεση με εσάς, δεν πιστεύω ότι όποιος διαφωνεί πολιτικά μαζί μου είναι ρουφιάνος, και κρίνω τους ανθρώπους μόνο με βάση τη συμπεριφορά τους. Καταλαβαίνω πως αυτά για σένα είναι πολύπλοκες νοητικές διεργασίες, που αδυνατείς να παρακολουθήσεις, και γι'αυτό δείχνω κατανόηση για το μανιχαϊστικό τρόπο με τον οποίο αντιλαμβάνεσαι τα πράγματα...
Ναι, μας λες δλδ οτι δεν πιστευεις οτι οποιος διαφωνει μαζι σου ειναι ρουφιανος,
αλλα οτι ειναι ηλιθιος. Κι εσυ, κι ο Αλκης κι ο Χαλαρης και σχεδον ολα τα κομμουνια το εχετε πει πολλες φορες αμα διαφωνειτε.
Προσεχετε ρε. Ο ανθρωπισμος σας και η προσπαθεια σας να μη τσουβαλιαζετε τρεχει απο τα μπατζακια.

Επαναλαμβάνω όποιος έχει στοιχεία ότι είμαι ρουφιάνα να τα καταθέσει. Σε αποκάλεσα ποτέ ηλίθιο και δεν το θυμάμαι;
Οχι εσυ.
Αλκης, Αλεχαντροζος, Κολλιας, Χαλαρης (500 φορες) και καμμια 10 κομμουνια ακομα.
Ε, κι εσυ εδω, τον αλλον ηλιθιο και ανικανο να καταλαβει 2 πραγματα τον ειπες.
Παγια τακτικη.
Και μιας και εισαι μικρη και τριανταφυλλενια, θα σου πω οτι ημουν στην ΚΝΕ 2,5 χρονια.
Ξερω πως λειτουργειτε.

Και για πες μας:
Πως μπορει καποιος να φερει στοιχεια εδω απο το phorum?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:36 pm

akirav έγραψε:
Οχι εσυ.
Αλκης, Αλεχαντροζος, Κολλιας, Χαλαρης (500 φορες) και καμμια 10 κομμουνια ακομα.
Ε, κι εσυ εδω, τον αλλον ηλιθιο και ανικανο να καταλαβει 2 πραγματα τον ειπες.
Παγια τακτικη.
Και μιας και εισαι μικρη και τριανταφυλλενια, θα σου πω οτι ημουν στην ΚΝΕ 2,5 χρονια.
Ξερω πως λειτουργειτε.

Και για πες μας:
Πως μπορει καποιος να φερει στοιχεια εδω απο το phorum?

Εγώ πάλι δεν ήμουν ποτέ στην ΚΝΕ, ούτε κανένας από αυτούς που προανέφερες. Έναν άνθρωπο που θεωρεί σωστό να με αποκαλεί ρουφιάνα επειδή διαφωνεί πολιτικά μαζί μου, ναι τον θεωρώ διανοητικά ανεπαρκή. Απευθυνόμουν σε εκείνον προσωπικά, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί με κατηγορείς πως αποκαλώ όλους μου τους ιδεολογικούς αντιπάλους ηλίθιους. Στο ερώτημα σου, απ' ό,τι έχω δει ένα σωρό πράγματα του φόρουμ μεταφέρονται εδώ πέρα, δεν καταλαβαίνω τι σε εμποδίζει να παραθέσεις κι εσύ κάποιο ποστ στο οποίο αποδεικνύεται ότι είμαι ρουφιάνα...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:46 pm

Amor omnia vincit έγραψε:
akirav έγραψε:
Οχι εσυ.
Αλκης, Αλεχαντροζος, Κολλιας, Χαλαρης (500 φορες) και καμμια 10 κομμουνια ακομα.
Ε, κι εσυ εδω, τον αλλον ηλιθιο και ανικανο να καταλαβει 2 πραγματα τον ειπες.
Παγια τακτικη.
Και μιας και εισαι μικρη και τριανταφυλλενια, θα σου πω οτι ημουν στην ΚΝΕ 2,5 χρονια.
Ξερω πως λειτουργειτε.

Και για πες μας:
Πως μπορει καποιος να φερει στοιχεια εδω απο το phorum?

Εγώ πάλι δεν ήμουν ποτέ στην ΚΝΕ, ούτε κανένας από αυτούς που προανέφερες. Έναν άνθρωπο που θεωρεί σωστό να με αποκαλεί ρουφιάνα επειδή διαφωνεί πολιτικά μαζί μου, ναι τον θεωρώ διανοητικά ανεπαρκή. Απευθυνόμουν σε εκείνον προσωπικά, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί με κατηγορείς πως αποκαλώ όλους μου τους ιδεολογικούς αντιπάλους ηλίθιους. Στο ερώτημα σου, απ' ό,τι έχω δει ένα σωρό πράγματα του φόρουμ μεταφέρονται εδώ πέρα, δεν καταλαβαίνω τι σε εμποδίζει να παραθέσεις κι εσύ κάποιο ποστ στο οποίο αποδεικνύεται ότι είμαι ρουφιάνα...

Δεν σε ειπα ρουφιανα. Κατανοητο?
Σου λεω οτι εχεΤΕ παγια τακτικη να βριζετε οποιον σας φερνει σε δυσκολη θεση.
Οπως εκανες κι εσυ με τον παραπανω.

Και για να καταλαβω, ζητας φανερο ποστ που να δειχνει οτι εισαι ρουφιανα? Και λες ηλιθιο τον αλλο ε?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:53 pm

Για να ειμαστε δικαιοι,η αμορ μεχρι τωρα δεν εχει συμπεριφερθει οπως αλλοι αριστεροι.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:53 pm

akirav έγραψε:θα σου πω οτι ημουν στην ΚΝΕ 2,5 χρονια.

Οι εξομολογήσεις-μετάνοιες θα γινονται δεκτές μόνο τις Δευτέρες 8-10μμ. Sad

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:56 pm

[quote="akirav"]
Amor omnia vincit έγραψε:


Δεν σε ειπα ρουφιανα. Κατανοητο?
Σου λεω οτι εχεΤΕ παγια τακτικη να βριζετε οποιον σας φερνει σε δυσκολη θεση.
Οπως εκανες κι εσυ με τον παραπανω.

Και για να καταλαβω, ζητας φανερο ποστ που να δειχνει οτι εισαι ρουφιανα? Και λες ηλιθιο τον αλλο ε?

Οι ομοϊδεάτες σου πάντως έχουν βγάλει ρουφιάνο συγκεκριμένο άτομο με βάση φανερά ποστ. Πρόσεχε λοιπόν πού απευθύνεις τους χαρακτηρισμούς σου. Πάντως ο φίλος σου με είπε ρουφιάνα, το να τον αποκαλέσω διανοητικά ανεπαρκή είναι μια ιδιαίτερα ευγενική απάντηση, σκέψου τι θα απαντούσες εσύ αν σου απέδιδαν αυτό το χαρακτηρισμό...

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ban από το phorum.gr - Σελίδα 3 Empty Απ: ban από το phorum.gr

Δημοσίευση  Επισκέπτης Σαβ Δεκ 01, 2012 12:57 pm

Παντως αμορ πρεπει κι εσυ να καταλαβεις οτι δεν τρελλαθηκαμε ολοι ξαφνικα.Θεμα υπαρχει και η καχυποψια ειναι δικαιολογημενη.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης