Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γειά σας...

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Γειά σας...

Δημοσίευση  Άρης Παρ Ιαν 25, 2013 4:22 am

Είμαι νέος στο φόρουμ και βλέπω ότι γράφουν εδώ πολλοί γνωστοί και χαίρομαι γι' αυτό.
Έχω εντοπίσει πολλά προβλήματα που απ' ό,τι κατάλαβα οφείλονται στο ότι δεν ασχολείται κάποιος τακτικά με τη διαχείριση και αυτός ίσως είναι λόγος που κάποια μέλη επιλέγουν να φύγουν.
Ελπίζω να λυθούν τα προβλήματα και να μεγαλώσει η κοινότητα.
Άρης
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Theseus Παρ Ιαν 25, 2013 4:46 am

Καλως ηρθες.
Με τον διαχειριστη δεν ξερω τι παιζει, εχω την εντυπωση οτι μπαινει σπανια αλλα αυτο ειναι καλο: μας αφηνει στην ησυχια μας.
Theseus
Theseus

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Ιαν 25, 2013 4:56 am

Αν και επελεξες να γινεις προδοτης της πατριδας,δεν σε βαζω στο ίδιο τσουβαλι με Αντερ και Ρωμανο.Πλανημενος Ελληνας εισαι σαν κατι κομμουνιστες στις ταινιες της Χουντας,που καποτε μεταστρεφονταν στον σωστο δρομο.
Καλως ήρθες λοιπον, χαιρομαι που σε βλεπω.Το φόρουμ λειτουργει αναρχοφασιστικα και για κάποιο λόγο γινεται αυτοκαθαρση απο ψωνια,μνημονιακους,αριστερους και αλλες ανωμαλες μειονοτητες που κατα καιρους επελεξαν να γραψουν. Μόνο ο Σατανικος παραμενει,τιμης ενεκεν γιατι ειναι καλτ μορφη και ατακαδορος.

Υ.Γ. Εφαγες μπαν ή αποχωρησες;

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Theseus Παρ Ιαν 25, 2013 5:01 am

Ρε υπερκουλτουριαρη χαλαρωσε λιγο, τους αντερ-ρωμανους τους βριζεις κομουνια, τον γερο-τζενται κωλογερο, τον Αρη ακομα δεν ηρθε τον λες κι αυτον κομμουνι. Σαν κατι φραξιονιστες αναρχοκομμουνιστες κανεις που μονο τους εαυτους τους βλεπουν σωστους κι ολους τους αλλους τους θεωρουν "δεξιους"
Theseus
Theseus

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Άρης Παρ Ιαν 25, 2013 5:12 am

Έφαγα μπαν πριν ακόμα κι από το Λαμόγιο, όμως το καλό με όλη αυτή την ιστορία είναι ότι το συγκεκριμένο φόρουμ αποκάλυψε επιτέλους την ιδεολογική του ταυτότητα με απόλυτη σαφήνεια κι έτσι όσοι αποφασίζουμε να απέχουμε μπορούμε να είμαστε σίγουροι για την επιλογή μας.
Άρης
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Theseus Παρ Ιαν 25, 2013 5:15 am

Απλως γι'αυτο τον λογο φυγαν απο κει κι ηρθαν εδω πολλοι, αλλα στην πορεια λιγοι μειναν. Και δεν τους τρομοκρατησε ολους ο γιγαντας υπερκουλτουριαρης.
Theseus
Theseus

Αριθμός μηνυμάτων : 147
Ημερομηνία εγγραφής : 14/11/2012
Τόπος : Αθηνα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Άρης Παρ Ιαν 25, 2013 5:40 am

Ξαναγυρίζουν σε ένα πλέον σαφέστατα κομμουνιστικό φόρουμ και λειτουργούν ως παιχνίδια των αριστερών συντονιστών που τους ξεφτιλίζουν διαγράφοντας τις δημοσιεύσεις τους και μπανάροντάς τους την ίδια ώρα που τα αριστερά μέλη μπορεί να έχουν μια συμπεριφορά πολύ πιο ανάρμοστη αλλά να τυγχάνουν ειδικής προστασίας επειδή είναι αριστεροί.

Κι εγώ 4 χρόνια έγραφα εκεί, αλλά όλοι αυτοί που ξαναγυρίζουν πρέπει να αναρωτηθούν αν είναι αξιοπρεπές να συμμετέχουν σε μια τέτοια κοινότητα και μάλιστα κάτω από τέτοιους όρους μόνο και μόνο εξαιτίας μια συνήθειας.

Άρης
Άρης

Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Ιαν 25, 2013 9:03 am

Συναγωνιστη απ τη φωτογραφια φενεσε γνωστος. μηπως εισαι στον πυρηνα αιγαλεω?

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Επισκέπτης Παρ Ιαν 25, 2013 9:18 am

Theseus έγραψε:Ρε υπερκουλτουριαρη χαλαρωσε λιγο, τους αντερ-ρωμανους τους βριζεις κομουνια, τον γερο-τζενται κωλογερο, τον Αρη ακομα δεν ηρθε τον λες κι αυτον κομμουνι.
Ο Αρης ειναι ΟΚ χαιρομαι που γραφει εδω. Οι αλλοι 3 γτπ,με την διαφορα πως ο γερος, λαμογιο δεν είναι,απλα τόσα μπορει να αντιληφθει ο φουκαρας λόγο ηλικίας.Δεν εχω προσωπικο θεμα με τον παππου,εχω με όλη την καταραμενη τριτη ηλικία μετα τις εκλογες του Ιουνη. Εγω που ακουγα συγκαταβατικα ατελειωτες ιστοριες για την ζωη τους στο Χ τσομπανοχωρι πριν 70 χρονια,εχω που τους μιλουσα παντα στον πλυθηντικο και με σεβασμο,εγω που εχω παραχωρησει κανενα 1000000 φορες την θεση και την σειρα μου σε καθε ραμολι της Θεσσαλονικης,μεταβληθηκα πλεον σε φανατικο χουφταλοκυνηγο και ομολογω πως εχω εξολοθρεψει πολλους δοσιλογους χουντογερους νεοδημοκρατες + πρασινους,με τρικλοποδιες για το καλο της πατριδας απο τις 18 Ιουνη και μετα.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γειά σας... Empty Απ: Γειά σας...

Δημοσίευση  Επισκέπτης Κυρ Ιαν 27, 2013 8:39 am

Καλως ηρθες Αρη..
Ας κυταξουμε να φερουμε κοσμο απο το Πχομουρ,ΕΔΩ.

Επισκέπτης
Επισκέπτης


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης