Ελληνική Ιστορία 1940-49 .Ένα έθνος σε κρίση

Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Την / Το Παρ Δεκ 02, 2011 12:21 pm

Απόσπασμα από συνέντευξή της στην εφημερίδα "ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ" ......

ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 2845
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2010
Τόπος : daidalakos@yahoo.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Την / Το Κυρ Δεκ 11, 2011 5:08 am

Αν η Ζωή Λάσκαρη ήταν αριστερή και τον πατέρα της τον είχαν φάει οι Δεξιοί, δεδομένης και της πλούσιας της διαδρομής στην Τέχνη, το λιγότερο Υπουργό Πολιτισμού θα την είχαν κάνει τα ποντικολαμόγια σε κάτι τέτοια οι αριστεροί ...... Very Happy

Εδώ κάνανε την τάχα μου αριστερή Μελίνα, που στο κάτω κάτω ο Χίτλερ μπροστά στον παπού της Σπύρο Μερκούρη φάνταζε για κομμουνιστής ....!!!! Very Happy

Very Happy Τη Ζωή Λάσκαρη δε θα κάνανε ;;;;;;;;;;
ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Συγκλονιστική εξομολόγηση της Λάσκαρη: «Τον πατέρα μου τον δολοφόνησαν» κομμουνιστοσυμμοριτες

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Την / Το Δευ Δεκ 31, 2012 2:29 pm

Συγκλονιστική εξομολόγηση της Λάσκαρη: «Τον πατέρα μου τον δολοφόνησαν»

Η Ζωή Λάσκαρη σε μία συγκλονιστική συνέντευξη αποκαλύπτει πώς δολοφόνησαν τον πατέρα της!

Ο συνταγματάρχης Κουρουκλής, πατέρας της ηθοποιού δολοφονήθηκε στον Εμφύλιο όταν η Ζωή ήταν 8 μηνών, ενώ τη μητέρα της την έχασε σε ηλικία 7 ετών.

Η Ζωή Λάσκαρη αποκαλύπτει στην εφημερίδα NEWS: "Θα έλεγα πως δεν είχα φυσιολογικά χρόνια. Τα παιδικά χρόνια δεν είναι ποτέ εύκολα, έτσι κι αλλιώς. Για κανένα παιδί δεν είναι φυσιολογικό να δολοφονείται ο πατέρας του, να μην υπάρχει πατέρας πουθενά στην παιδική ηλικία".

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3308
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Απ: Ζωή Λάσκαρη : Τον πατέρα μου τον έφαγαν με τσουγκράνα οι κομμουνιστές για να μην σπαταλήσουν σφαίρα

Δημοσίευση  βουνίσιος Την / Το Τρι Ιαν 01, 2013 1:07 am

Τόσα χρόνια δεν τολμούσε να πει τίποτε από την τρομοκρατία της αριστεράς

βουνίσιος

Αριθμός μηνυμάτων : 689
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2012

Δημοσίευση  ΤΑΥΓΕΤΗΣ Την / Το Τρι Ιαν 01, 2013 7:27 am

βουνίσιος έγραψε:Τόσα χρόνια δεν τολμούσε να πει τίποτε από την τρομοκρατία της αριστεράς

τωρα που εσπασε ο τσαμπουκας της δολοφονικης αλητοαριστερας λογω χρυση αυγης ενας ενας βγαινει απο το καβουκι του και αφοβα λεει την αληθεια

ΤΑΥΓΕΤΗΣ

Αριθμός μηνυμάτων : 3308
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2010

Δημοσίευση  Σέρπικο Την / Το Τρι Ιαν 01, 2013 7:32 am

μαλιστα,οχι μονο πηγε σε σσυνεδριο του κκεεσ,οχι μονο αναγκασε και τον συζυγο να παει μαζι της αλλα και τιμησε τους φονιαδες .
γι αυτο ο δεξιος ,εδω και χρονια ειναι της φαπας και δακτυλοδειχτουμενος.

Σέρπικο

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 27/03/2010

Δημοσίευση  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Την / Το Κυρ Απρ 27, 2014 1:48 pm

Το ξαναβάζω γιατί χάθηκε

ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης